Vtipy

10. prosince 2008 v 14:37 | All* |  počteníčko~
Víte jak naučíte psa mňoukat.
Dáte psa do mrazničky a když zmrzne tak ho rozřízněte na cirkulárce, a on dělá mnaaauuuuuu, mnaaaauuuuuuu...Řeže pan psi na cirkulárce, příjde k němu druhej a ptá se: Člověče, co to děláte? Ale, psí kusy!

Jede, jede mašinka, přejela mi tatínka, přejela i maminku já sem řídil mašinku.


Prijde pan do restaurace a cisnik se pta: tak co si date? "hovno s cibuli" objedna si zakaznik. Cisnik je ze stare skoly takze se nedivi a donese objednavku. Druhy a treti den se vse opakuje a tak kdyz ctvrty den vidi cisnik znameho hosta uctive se pta "dneska opet hovno s cibuli?" dnes hovno bez cibule odpoledne mam rande!!"


Jde bezdomovec po ulici a vidí použitý kondom. Zvedne ho, vypije a povídá: Ty lidi, to jsou takový prasata. V těch jitrnicích nechávaj tolik sádla!

Jde takhle slepec a spokojeně si ťuká s hulčičkou o zem.Najednou nad ním letí vrána a říkasi hele slepec nic nevidí atak ho poseru!!! Tak ne něj pustí bobek ale on se mu vyhne, zkouší to znovu ale on se tomu zase vyhne.Tak si zavolá kamarádku a skouší to obě ale bez výsledku a tak pozvou celé hejno a všechny to skoušejí ale on setomu vždycky nějak vyhne!! A co z toho plyne?? Že slepý hovno vidí!!


Jsou dvě blechy na jedné straně zadku a jedna říká druhé, jestli to teď nepřeskočíme, tak jsme v prdeli.

Sedí tři vyhladovělí studenti v pokoji na kolejích a jeden navrhne: " Co takhle začít chovat prase?" "Co ten smrad, ta špína?" "Si zvykne..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.